Porsche 911 997.2 Turbo

Porsche 911 997.2 Turbo

Rok produkcji 2010

Przebieg  76000 km

Moc  500 KM

Samochód w perfekcyjnym stanie. Kupiony przez nas osobiście w domu aukcyjnym USS Nagoya w lutym 2020r. Otrzymał ocenę 4.5B, karta aukcyjna w galerii zdjęć. Posiadamy do wglądu filmy i zdjęcia samochodu wykonane w naszym japońskim oddziale zaraz po zakupie tuż przed wysyłką do Polski. Samochód po zarejestrowaniu przejechał zaledwie ok. 1300 km przy idealnej, suchej pogodzie. Samochód wygląda i jeździ jak fabrycznie nowy. Podwozie również w stanie perfekcyjnym. Samochód jest oczywiście w 100% bezwypadkowy i posiada na wszystkich elementach nadwozia fabryczny, pierwszy lakier.
Po sprowadzeniu wykonaliśmy drobiazgowe sprawdzenie samochodu od strony mechanicznej i wykonaliśmy duży przegląd serwisowy. Ponadto wykonano akcję serwisową w serwisie Porsche przewidzianą dla tego egzemplarza. Dodatkowo wymieniliśmy japońską jednostkę audio na europejską oraz przystosowaliśmy reflektory przednie do ruchu prawostronnego. Zamontowane są również nowe opony. Od strony wizualnej samochód otrzymał zabezpieczenie przodu foliami PPF, ceramiczne zabezpieczenie felg oraz pielęgnację skór.
Samochód posiada pełną dokumentację i wszystkie książki oraz komplet 2 kluczyków.
Samochód zarejestrowany i ubezpieczony w Polsce na osobę prywatną. Sprzedaż na podstawie umowy lub faktury VAT-marża lub faktury VAT 23% (wówczas podana cena jest ceną netto).
Możliwość dostarczenia w dowolne miejsce na Świecie. Samochód w 100% przygotowany do eksploatacji. Oferta dla bardzo wymagającego Klienta, cena w pełni adekwatna do stanu i historii pojazdu. Poważnie zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny pod nr +48 732 777 787.

Kategorie