Fiat 126p

Fiat 126p

36 000 

Kategorie: , .

Rok produkcji 1986

Przebieg 27.900 km

Moc 24 KM

Historii kultowego Polskiego Fiata 126p nikomu nie trzeba przypominać. Ten przepiękny egzemplarz został wyprodukowany przez inżynierów FSM Bielsko Biała w roku 1986. W latach 85 – 87 z uwagi na ogromne zapasy magazynowe części do malucha, było wielką niewiadomą jakie wyposażenie dostanie przysłowiowy Kowalski. Ten poliftowy model z plastikowymi zderzakami otrzymał akurat duże zegary, natomiast silnik odpalany jest jeszcze w tradycyjny sposób, czyli na linkę, a ładowanie akumulatora odbywa się za pomocą prądnicy. Samochodzik do dnia dzisiejszego miał tylko jednego właściciela, a co za tym idzie jest na niemożliwych już do osiągnięcia czarnych tablicach rejestracyjnych. Cena? Może wydawać się wysoka, ale zależy jak na nią spojrzeć. Stan jest wręcz muzealny, wiec można powiedzieć, że płaci się tu 1000 zł za rok opieki kustosza nad autem, a sam Maluszek jest gratis.

Polski Fiat 126p
Rocznik: 1986
Przebieg: 27900 km
Pojemność: 652 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 24 KM

Cena: 36000 PLN

Wyposażenie:
– stan fabryczny, bez renowacji
– oryginalny lakier na całym nadwoziu
– brak korozji
– podłoga i podwozie w idealnym stanie
– jeden właściciel – czarne tablice
– mnóstwo dodatkowych części mechanicznych i blacharskich
– unikatowy oryginalny lakier Rosso Scuro 137/F
– całe życie w ogrzewanym garażu

Cenę tego egzemplarza dodatkowo podnosi niezwykle rzadki kolor Rosso Scuro w fabrycznym malowaniu (kod 137/F). Oryginalny bagażnik dachowy wraz z dodatkowymi elementami karoserii oraz dwoma kartonami mechanicznych części nowy właściciel otrzymuje GRATIS. W kartonach możemy znaleźć między innymi: radio Safari, prądnicę, przekładnię kierowniczą, lampę przód i tył, metalowe czarne kołpaki, 3 blokady antykradzieżowe, szczęki hamulcowe oraz wiele innych drobiazgów.

Maluszek od 2009 roku był zamknięty w garażu i nie użytkowany. Z racji tego przeszedł gruntowy przegląd w skład którego wchodziła wymiana płynów ustrojowych i filtrów, wymiana całego układu paliwowego na nowy od zbiornika aż po gaźnik, nowe amortyzatory, nowe nadkola, nowe hamulce, przesmarowanie całego układu kierowniczego, regulacja zapłonu i gaźnika, nowe uszczelki, nowe wycieraczki, nowy akumulator. Maluch stoi na fabrycznych Stomilach, co dodaje mu jeszcze większego uroku.

Samochód nie przechodził żadnych prac renowacyjnych, blacharskich ani lakierniczych. Jest w stanie bliskim fabrycznie nowego. Nigdy nie był rozbierany ani drobiazgowo czyszczony – po prostu zachował się w takim stanie od nowości, co było zasługą jedynego pedantycznego właściciela

Cena w tysiącach złotych taka jak wiek samochodu, czyli 36 i rośnie.

Poważnie zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt pod nr +48 506 777 911 w godzinach 09:00 – 17:00 w dni robocze. Uprzejmie prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności pojazdu oraz chęci oględzin. W trosce o najwyższą jakość obsługi Klienta spotkania umawiamy indywidualnie na konkretny dzień i godzinę.