Volkswagen Polo Rallycross

Volkswagen Polo Rallycross

287 000 

Kategorie: , .

Rok produkcji 2006

Moc   230 KM

VW Polo S1600 przyjaciela firmy Alana Wiśniewskiego – Mistrza Polski Rallycross. Karoseria auta pochodzi bezpośrednio z działu sportu Volkswagena, jej numer to 008/011, auto było budowane na potrzeby Krzysztofa Groblewskiego w obronie tytułu mistrza Europy w kategorii s1600 z 2006 roku, niestety Krzysztof po zdobyciu mistrza zakończył karierę w rallycross. W rękach zespołu Alana jest od 2016 roku.

Specyfikacja auta:
Silnik zbudowany przez Lehmanna, jednego z najlepszych tunerów na świecie specjalizujących się w grupie VAG do motorsportu. Budowa silnika miała miejsce w 2020 roku, moc 230ps.
Skrzynia biegów kłowa w układzie H firmy Drenth. Zawieszenie pochodzi również z działu sportu VW. Niezależne zawieszenie z przodu i tyłu, wszystko zbudowane na uniball’ach, amortyzatory firmy Proflex, łożyskowane stabilizatory przód i tył. Pompa wspomagania w bagażniku. Układ hamulcowy i zaciski firmy Alcon. Pływające tarcze, przewody hamulcowe w metalowym oplocie, cały układ na złączkach Goodride, pedalbox i pompy firmy Apracing, hydrauliczny ręczny plus kolektor siły hamowania Apracing. Zbiornik paliwa 10l Atl, pompa paliwa bosch 044, przewody paliwowe teflonowe, cały układ na złączkach Goodride. Duża aluminiowa chłodnica, dwa wentylatory Spal, wszystkie przewody wodne firmy Samco. Chłodnica oleju Setrab, przewody teflonowe, złączki Goodride. Wiązka elektryczna wykonana przez firmę Lme electric gmbh, komputer sterujący Bosch, wyświetlacz AIM.
Body kit, maska, drzwi, zderzaki, błotniki, klapa, spoiler, nadkola, wlot dachowy, wszystko wykonane z kevlar/carbon.
Auto zbudowane na najwyższym standardzie, dostępne bardzo dużo części zamiennych.

Podana cena to 60.000 Euro w przeliczeniu na złotówki na dzień tworzenia ogłoszenia. Sprzedaż na podstawie umowy kupna-sprzedaży.

Dodatkowo oferujemy pełne przygotowanie do eksploatacji oraz dożywotnią opiekę nad pojazdem:

  • serwis mechaniczny,
  • tuning mechaniczny oraz wizualny,
  • kompleksowy detailing premium, zabezpieczenia ceramiczne, ochronę foliami PPF,
  • szkolenia na torze wyścigowym,
  • zorganizowane wycieczki oraz eventy dla naszych Klientów,
  • bezpieczny transport,
  • garażowanie, pełną opiekę door-to-door, zimowanie,
  • doradztwo inwestycyjne, pomoc w dalszej odsprzedaży, zamianie.

Możliwość dostarczenia w dowolne miejsce na Świecie.

Poważnie zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt pod nr +48 668 911 911 w godzinach 09:00 – 17:00 w dni robocze. Uprzejmie prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności pojazdu oraz chęci oględzin. W trosce o najwyższą jakość obsługi Klienta spotkania umawiamy indywidualnie na konkretny dzień i godzinę.

Kategorie