O nas

STRADALE Classics zajmuje się pozyskiwaniem samochodów klasycznych z całego świata. Skupiamy się na najciekawszych modelach od oldtimerów przez youngtimery, samochody luksusowe, sportowe, egzotyczne i współczesne, które zdobyły już miano kultowych. Samochody klasyczne to nie tylko nasze hobby. To pasja i całe nasze życie, dlatego każdego dnia wyszukujemy i starannie selekcjonujemy najlepsze egzemplarze samochodów.

Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy oraz znajomości rynku pojazdów klasycznych, jesteśmy w stanie zaproponować samochody w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Przed zakupem każdy samochód poddawany jest szczegółowej kontroli pod względem technicznym i formalnym. Nasze pojazdy mają udokumentowaną historię, są bezwypadkowe oraz mają oryginalne przebiegi. Opisy są dokładne, rzetelne i prawdziwe. Staramy się sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów, dlatego sprzedawane przez nas pojazdy to nie przypadkowe „okazje” z nieznaną historią i niepewnym przebiegiem, tylko egzemplarze najwyższej jakości dla wymagających.

Wszystkie sprzedawane przez nas samochody są naszą własnością lub autami naszych klientów, kupionymi na zamówienie. Nie oferujemy „wirtualnych” pojazdów. Sprzedajemy samochody, które fizycznie posiadamy i w każdej chwili możemy udostępnić do sprawdzenia. Klient ma możliwość sprawdzenia kupowanego samochodu w każdy wybrany przez siebie sposób.

Samochody są w pełni przygotowane do rejestracji na terenie Polski lub UE. Dokonujemy wszelkich opłat celno-podatkowych. Nie zaniżamy wartości pojazdu, nie sprowadzamy pojazdów jako pomoc drogowa czy pojazd specjalny aby uniknąć akcyzy. Wszelkie opłaty dokonywane są w sposób właściwy, legalny i uczciwy, dzięki czemu klient ma 100% pewność, że zakupiony przez niego pojazd nie będzie przedmiotem dochodzenia prowadzonego przez Urząd Skarbowy.

Samochody importujemy głównie z dobrze przez nas rozpoznanego rynku japońskiego. Można na nim znaleźć najlepiej zachowane i najbardziej zadbane egzemplarze samochodów klasycznych.

Dlaczego europejskie samochody sprowadzamy z Japonii?
Posiadanie niemieckiego samochodu z kierownicą po lewej, czyli niewłaściwej dla Japończyków stronie w Japonii uznawane jest za szczyt luksusu i prestiżu. Ponadto kultura dbania o samochód i jego regularnego i właściwego serwisowania jest dużo wyższa niż w Europie i jest sprawą honoru dla Japończyków. Kochają oni szczególnie niemieckie samochody i pedantycznie o nie dbają. Z uwagi na to, iż kierownica jest po lewej stronie, bardzo trudno jeździ się takimi samochodami w ruchu lewostronnym, jaki obowiązuje w Japonii. Każdy przejazd przez bramki na autostradach czy na parkingach to duże utrudnienie. Z tego powodu samochody takie są bardzo rzadko używane (głównie weekendowe przejażdżki lub uczestnictwo w zlotach). Dzięki temu nawet kilkudziesięcioletnie pojazdy mają bardzo niskie przebiegi i doskonały stan techniczny oraz wizualny.
Niemieckie samochody z kierownicą po lewej stronie z rynku japońskiego modelowo nie różnią się od wersji europejskich. Są tylko bardziej zadbane.

Dostępne usługi:

Wynajem samochodów
Oferujemy możliwość wynajmu samochodów klasycznych. Obsługujemy wszelkie wydarzenia, imprezy tematyczne, filmy, śluby, sesje zdjęciowe. Użyczamy naszych pojazdów oraz doradzamy merytorycznie przy realizacji programów telewizyjnych.

Serwis mechaniczny
Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie serwisu mechanicznego samochodów przez nas importowanych. Zakupiony samochód Klient może odebrać w pełni przygotowany mechanicznie. Specjalizujemy się w markach Mercedes-Benz, Porsche, BMW. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami oraz mamy wypracowane wysokie rabaty na części zamienne. Dodatkowo oferujemy kompleksową obsługę posprzedażną w zakresie serwisu bieżącego samochodów, łącznie z usługą door 2 door na terenie całej Europy.

Auto detailing
Posiadamy własne profesjonalne studio detailingu. Naszym klientom proponujemy atrakcyjne rabaty na pielęgnację zakupionego u nas samochodu.

Transport pojazdów
Posiadamy własny transport. Zakupiony pojazd możemy bezpiecznie dostarczyć w każde miejsce w Europie przy użyciu naszych profesjonalnych autotransporterów, które są przygotowane do transportu bardzo niskich, sportowych samochodów. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy dokładają wszelkich starań, aby transportowany pojazd dotarł bezpiecznie do celu.

Finansowanie zakupu
Współpracujemy z instytucjami finansowymi i możemy zaproponować atrakcyjne finansowanie dla kupowanych u nas pojazdów. Oferujemy kredyty i leasingi z niskim oprocentowaniem.

Rejestracja i ubezpieczenia pojazdów
Każdy pojazd zakupiony u nas możemy zarejestrować, kompleksowo ubezpieczyć i dostarczyć pod wskazany adres. Współpracujemy z wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi i  możemy wynegocjować najkorzystniejsze stawki.

 

MASZ CIEKAWY EGZEMPLARZ I CHCESZ GO SPRZEDAĆ?

KLIKNIJ I WYPEŁNIJ FORMULARZ, ZOBACZYMY CO DA SIĘ ZROBIĆ!