O nas

STRADALE Classics zajmuje się pozyskiwaniem samochodów klasycznych z całego świata. Skupiamy się na najciekawszych modelach od oldtimerów przez youngtimery, samochody luksusowe, sportowe, egzotyczne i współczesne, które zdobyły już miano kultowych. Samochody klasyczne to nie tylko nasze hobby. To pasja i całe nasze życie, dlatego każdego dnia wyszukujemy i starannie selekcjonujemy najlepsze egzemplarze samochodów.

Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy oraz znajomości rynku pojazdów klasycznych, jesteśmy w stanie zaproponować samochody w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Przed zakupem każdy samochód poddawany jest szczegółowej kontroli pod względem technicznym i formalnym. Nasze pojazdy mają udokumentowaną historię, są bezwypadkowe oraz mają oryginalne przebiegi. Opisy są dokładne, rzetelne i prawdziwe. Staramy się sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów, dlatego sprzedawane przez nas pojazdy to nie przypadkowe „okazje” z nieznaną historią i niepewnym przebiegiem, tylko egzemplarze najwyższej jakości dla wymagających.

Wszystkie sprzedawane przez nas samochody są naszą własnością lub autami naszych klientów, kupionymi na zamówienie. Nie są to auta komisowe. Nie oferujemy „wirtualnych” pojazdów. Sprzedajemy samochody, które fizycznie posiadamy i w każdej chwili możemy udostępnić do sprawdzenia. Klient ma możliwość sprawdzenia kupowanego samochodu w każdy wybrany przez siebie sposób.

Samochody są w pełni przygotowane do rejestracji na terenie Polski lub UE. Dokonujemy wszelkich opłat celno-podatkowych. Nie zaniżamy wartości pojazdu, nie sprowadzamy pojazdów jako pomoc drogowa czy pojazd specjalny aby uniknąć akcyzy. Wszelkie opłaty dokonywane są w sposób właściwy, legalny i uczciwy, dzięki czemu klient ma 100% pewność, że zakupiony przez niego pojazd nie będzie przedmiotem dochodzenia prowadzonego przez Urząd Skarbowy.

Samochody importujemy głównie z dobrze przez nas rozpoznanego rynku japońskiego. Można na nim znaleźć najlepiej zachowane i najbardziej zadbane egzemplarze samochodów klasycznych.

Dlaczego europejskie samochody sprowadzamy z Japonii?
Posiadanie niemieckiego samochodu z kierownicą po lewej, czyli niewłaściwej dla Japończyków stronie w Japonii uznawane jest za szczyt luksusu i prestiżu. Ponadto kultura dbania o samochód i jego regularnego i właściwego serwisowania jest dużo wyższa niż w Europie i jest sprawą honoru dla Japończyków. Kochają oni szczególnie niemieckie samochody i pedantycznie o nie dbają. Z uwagi na to, iż kierownica jest po lewej stronie, bardzo trudno jeździ się takimi samochodami w ruchu lewostronnym, jaki obowiązuje w Japonii. Każdy przejazd przez bramki na autostradach czy na parkingach to duże utrudnienie. Z tego powodu samochody takie są bardzo rzadko używane (głównie weekendowe przejażdżki lub uczestnictwo w zlotach). Dzięki temu nawet kilkudziesięcioletnie pojazdy mają bardzo niskie przebiegi i doskonały stan techniczny oraz wizualny.
Niemieckie samochody z kierownicą po lewej stronie z rynku japońskiego modelowo nie różnią się od wersji europejskich. Są tylko bardziej zadbane.

Oprócz sprzedaży pojazdów, oferujemy szereg dodatkowych usług związanych z motoryzacją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. USŁUGI

 

SZUKASZ KLASYKA, KTÓREGO NIE MAMY W OFERCIE?

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ! ZNAJDZIEMY SAMOCHÓD TWOICH MARZEŃ!